דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
נציגויות   SI Analytics   

SI Analytics

אלקטרוכימיה חדשנית - מן היסוד

חברת ®SCHOTT הניחה את היסודות להצלחתם של תהליכי המדידה האלקטרוכימיים עם פיתוח אלקטרודת הזכוכית לפני 65 שנה. באמצעות זכוכית pH איכותית, אלקטרודות חדשניות ומכשירי מדידה אלקטרו כימיים כגון מדי pH, מדי מוליכות, מכשור מדידה של חמצן, ביורטות וטיטרטורים, הצליחה ®SCHOTT להפוך את המדידה האלקטרוכימית לתהליך חיוני, חלק ואמין המקובל בכל רחבי העולם.

בשנת 2009 שונה שמה של SCHOTT® Instruments GmbH והפך ל-SI Analytics GmbH. השם החדש מביע את מיומנותה העיקרית של החברה - מימוש אנליזות. בנוסף, ראשי התיבות SI אף מייצגים את מוצריה המרכזיים של החברה: חיישנים ומכשירים. תהליכי הפיתוח והייצור של מוצרים אלה ממשיכים להתקיים באתר הייצור הקיים בעיר Mainz, ליד פרנקפורט, גרמניה, תוך שמירה על סטנדרטים זהים של איכות וחדשנות.


לקוחותיה הקיימים של החברה, אשר משתמשים באלקטרודות, התקני מדידה, טיטרטורים ומדי צמיגות קפילאריים פרי פיתוחה, יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי SI Analytics תמשיך לספק את התמיכה הטכנית האיכותית ותמיכת היישומים שבהן הם מורגלים, על מנת לתת מענה לצורכי המדידה המגוונים שלהם.

כיום, SI Analytics הינה חלק מאשכול החברות שבחטיבת Xylem Analytical Instrumentation, לצד חברות מוכרות אחרות כמו Xylem .WTW היא ספקית גלובלית מובילה של טכנולוגיות מים. החברה מנהלת את עסקיה ביותר מ- 150 מדינות דרך מספר מותגים מובילים ומומחי היישומים שלה משלבים ידע מקצועי נרחב עם מחויבות עמוקה לפיתוח פתרונות מקומיים, המיועדים לתת מענה לבעיות הגלובליות המאתגרות ביותר בתחום המים ומי השפכים.
Xylem, שמשרדיה הראשיים ממוקמים ב- White Plains, ניו יורק, הוקמה בשנת 2011, בעקבות איחוד עסקי המים של ITT Corporation. לחברה הכנסה שנתית של 3.2 מיליארד $ ו- 12,000 עובדים הפזורים ברחבי העולם.
מקור השם Xylem הוא ביוונית הקלאסית ומשמעותו היא "עצה", הרקמה שמשמשת להובלת מים בצמחים. שם זה מדגיש את היעילות ההנדסית של פעילותה ממוקדת המים, על-ידי כך שהוא קושר אותה עם תהליך הובלת המים האיכותי ביותר בעולם - הלא הוא התהליך שמתקיים בטבע.לאתר החברה:  www.si-analytics.com/en 


למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il