דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
נציגויות   WTW  

WTW

 
מאז ייסודה בשנת 1945 ובמשך יותר מ-55 שנה, WTW נחשבת לחברה גלובלית מובילה בתחום התכנון והייצור של מכשור איכותי לבדיקת מים. WTW גאה לספק את קווי המוצרים המגוונים והמוערכים ביותר בעולם.

מכשור On-Line

מזה שנים רבות, מערכת ה- IQ SENSOR NET קובעת את הרף עבור טכנולוגיות המדידה On-Line. החיישנים הדיגיטליים החדשניים המשולבים במערכת זו מייצגים את היכולות המתקדמות ביותר בתחום מדידת התהליכים. הבקרים מדגמים 2020XT ו- MIQ182 מהווים את ליבת מערכת ה- IQ SENSOR NET - המתקדמת מסוגה בתחום מדידות אנליטיות.

תכונות ופונקציות מתקדמות, כמו צגים בעלי רזולוציה גבוהה, ממשקי USB, זיהוי אוטומטי של סנסורים ואפשרות לריבוי חישנים לכל בקר, מבטיחים פתרונות מתקדמים, יעילים וכלכליים בתחום אנליזות רציפות למים ולשפכים.

בזירת המדידות האנליטיות של מי שפכים ומי שתייה, WTW מספקת את קו המוצרים העשיר ביותר בעולם, הכולל מכשור למדידת Redox ,pH, חמצן מומס, ניטראט, אמוניה, פוספאט ומוליכות וכן מכשור ייחודי למדידת עכירות וריכוז מוצקים מרחפים, בעל יכולת ניקוי עצמית ומגוון מקיף של אבזרים.

ציוד למעבדה ולשטח

היצע המוצרים של WTW כולל את מגוון המכשירים המקיף ביותר בעולם, לרבות מדי Redox ,pH, מערכות למדידת חמצן מומס, BOD, רספירומטריה ומוליכות, מדי עכירות ופוטומטרים, כולל ראגנטים. WTW מספקת שלל מערכות, החל בהתקני מדידה ניידים, מוקשחים ועמידים במים המיועדים לשימוש בשטח וכלה בקו משולב של מכשור מעבדתי ואביזרים, בנוסף למכשור חדשני התומך בריבוי פרמטרים ומבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

המכשירים מרובי הפרמטרים מסדרת ®MultiLine מתאפיינים בתצוגה גראפית בעלת רזולוציה גבוהה ובעמידות מרבית, ומתאימים למגוון יישומים שבהם מתאפשרת מדידה רציפה או מקבילה של פרמטרים. חיישני ה-IDS הדיגיטליים החדשים מבצעים המרה של ערכי המדידה ישירות בתוך החיישן, מעבירים את האותות הדיגיטליים למכשיר המדידה וכך מבטיחים דיוק ונוחות.

WTW מספקת מכשור מתקדם המבוסס על טכנולוגיות אופטיות, כגון הספקטרופוטומטרים מסדרת photoLab® 6000 , שמיועדים לתחומי ה-UV וה-VIS.מערכות מדידת האמוניה, הפוספאט, הניטריט והניטראט של WTW, כמו גם הסנסורים למדידת עכירות ומוצקים ומדי ה-pH, ה-Redox, החמצן המומס והמוליכות, מתאפיינות באמינות, מהימנות ורב-תכליתיות, אשר הפכו את מוצריה של החברה לתקני תעשייה בכל רחבי העולם.

WTW נהנית ממוניטין של יותר מ-60 שנה כספקית של מוצרים איכותיים, שירות לקוחות חסר תקדים ותמיכה טכנית מעולה. החברה שואפת לספק פתרונות לכל צורכי המדידה של לקוחותיה. מרכזי שירות הלקוחות שלה מחויבים להבטחת הצלחתו האישית של כל לקוח ולקוח. בזכות ספריית היישומים הנרחבת של החברה ומומחי היישומים הייעודיים שלה, היא יכולה לספק פתרונות מהירים לכל האתגרים הטכניים.

מרכז הייצור של WTW ממוקם דרומית למינכן, גרמניה, והיא מפעילה מתקני תמיכה אשר פרוסים בכל רחבי העולם, במטרה לספק מכשור טכני איכותי בצד תמיכה רציפה. החברה גאה לספק מוצרים ללקוחותיה ותשמח לתת מענה לכל צרכי השוק.

WTW הינה חלק מאשכול החברות שבחטיבת Xylem Analytical Instrumentation, לצד חברות מוכרות אחרות כמו Xylem .SI Analytics היא ספקית גלובלית מובילה של טכנולוגיות מים. החברה מנהלת את עסקיה ביותר מ- 150 מדינות דרך מספר מותגים מובילים ומומחי היישומים שלה משלבים ידע מקצועי נרחב עם מחויבות עמוקה לפיתוח פתרונות מקומיים, המיועדים לתת מענה לבעיות הגלובליות המאתגרות ביותר בתחום המים ומי השפכים.
Xylem, שמשרדיה הראשיים ממוקמים ב- White Plains, ניו יורק, הוקמה בשנת 2011, בעקבות איחוד עסקי המים של ITT Corporation. לחברה הכנסה שנתית של 3.2 מיליארד $ ו- 12,000 עובדים הפזורים ברחבי העולם.
מקור השם Xylem הוא ביוונית הקלאסית ומשמעותו היא "עצה", הרקמה שמשמשת להובלת מים בצמחים. שם זה מדגיש את היעילות ההנדסית של פעילותה ממוקדת המים, על-ידי כך שהוא קושר אותה עם תהליך הובלת המים האיכותי ביותר בעולם - הלא הוא התהליך שמתקיים בטבע.לאתר החברה: www.wtw.com/en
 

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il