דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
נציגויות   ALL-FLO  

ALL-FLO

חברת ALL-FLO האמריקאית, מתכננת ומייצרת משאבות דיאפרגמה מופעלות אוויר (Air Operated Diaphragm) הידועות גם בשמן המקוצר AOD Pumps או כמקובל בארץ; משאבות אוויר, משאבות דיאפרגמה ומשאבות פקפק.

ל ALL-FLO ניסיון של עשרות שנים בייצור משאבות AOD . מאז הקמתה מחויבת החברה לתכנון וייצור משאבות דיאפרגמה בדרגת האיכות הגבוהה ביותר. מהנדסי החברה משתמשים בידע עדכני על חומרי מבנה מודרניים, מערכות אוויר מתקדמות ושיטות ייצור עדכניות על מנת לייצר מגוון משאבות ללא שימון המצטיינות בצריכת אוויר חסכונית.

משאבות ALL-FLO קנו לעצמן שם כמשאבות החסכוניות ביותר מסוגן בצריכת אוויר ומכאן הכדאיות הכלכלית לאורך זמן ברכישתן.

המשאבות בנויות באופן מודולרי המאפשר חסכון במלאי חלפים. המשתמש יכול לתחזק בעצמו את המשאבות שברשותו על בסיס מלאי חלפים מצומצם או להשתמש בשירותי חברת טרייטל הנדסה כימית. חברת טרייטל מחזיקה באופן שוטף ומתחייבת לאחזקה ולאספקה מידית של מגוון דגמים ומידות רחב של משאבות דיאפרגמה וכן של מלאי חלפים מתאים ומקיף. כמו כן אנו מתחייבים לשירות תיקונים ע"י צוות עובדים מיומן ומערך תיקון ובדיקת משאבות ואף להשאלת משאבות חליפיות במקרים מיוחדים.

חברת טרייטל הנדסה כימית בע"מ משמשת כנציגתה הבלעדית בישראל של חברת ALL-FLO ויכולה להציע ללקוח את המשאבה המתאימה לו מבחינת העמידות הכימית והספיקה הנדרשת וכן את ההדרכה בנושא התקנה והפעלה נכונות.

למידע נוסף באתר, לחץ כאן.

 

ALL-FLO - TOL 

טכני טכני טיפ טכני

ניתן למצוא משאבה מתאימה,  בקלות  וביעילות,  באמצעות כלי  "Fast Pump Finder" באתר החברה. למעבר, לחץ כאן.

 
למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל:
treitel@treitel.co.il

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il