דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
נציגויות   Lovibond   

Lovibond

חברת Tintometer היא מהידועות בתחום אנליזות מים. המותג ®Lovibond מוכר ביותר מ-120 מדינות, בהן משווקים מוצרי החברה למדידות אנליטיות מדויקות של סוגי מים שונים: מי שתיה, מים עיליים, מי שפכים וקולחים, מערכות קירור ודודי קיטור ובריכות שחייה.

קבוצת Tintometer פועלת מתוך מחויבות לפיתוח ואספקת ציוד וחומרים באיכות גבוהה למדידה ולאנליזה של כל סוגי המים. קבוצות המו"פ של החברה עובדות בשיתוף פעולה מקצועי הדוק עם מוסדות בגרמניה, אנגליה, שוויץ וארה"ב, ומפתחות מיכשור ומערכות חדשים וידידותיים למשתמש וכן תהליכי תיעוד אנליטיים המועברים לייצור החברה תוך זמן קצר.

קבוצת Tintometer והמותג ®Lovibond ידועים הן בזכות הקפדתם על איכות מוצריהם והן בזכות השירות המקיף המספקים ללקוחותיהם ברחבי העולם. המו"פ והייצור של ®Lovibond מרוכזים בגרמניה.

טרייטל הנדסה כימית בע"מ היא הנציגה הבלעדית של Lovibond בישראל לתחום מדידות אנליטיות של מים ושפכים באפליקציות סביבתיות ותעשיתיות. טרייטל מתמחה בתחום מדידות מים בשטח ובמעבדה כבר למעלה מ-40 שנה, ומציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים איכותיים ושירות מקצועי ואמין.למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il
קישורים וקבצים להורדה
Lovibond_MD100.jpg
Lovibond_COD Setup.jpg