דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
נציגויות   Calgon Carbon Corporation  

Calgon Carbon Corporation

חברת Calgon Carbon Corporation המוכרת בתור אחת מהמובילות בעולם בתחום פתרונות טיהור באמצעות פחם פעיל מגורען, היא גם אחת מהספקיות המובילות של טכנולוגיות טיהור וחמצון מים
באמצעות UV.

ל- CCC ניסיון של יותר מ - 20 שנים בתחום זה ועל מנת להמשיך ולהיות המובילים בשוק, הוקמה לאחרונה ב- CCC - חטיבה מיוחדת המתמחה בטכנולוגיות UV, כדי להמשיך ולספק את הפתרונות הטובים והמוכחים ביותר לטיפול במים באמצעים אלו.

לפני 20 שנים הציגה CCC לראשונה טכנולוגיה מתקדמת לחימצון מי תהום מזוהמים באמצעות קרני UV. ההצלחה המשיכה ב - 1998, עם פריצת הדרך הראשונה מזה עשרות שנים בתחום טיהור המים, כאשר המדענים של CCC גילו תהליך באמצעותו ניתן לנטרל את פעילותו המזיקה של טפיל ה- קריפטוספורידיום
(Cryptosporidium) וכן של גורמי מחלה אחרים הנמצאים במקורות מים עיליים.

גילוי זה הציב את CCC בחוד החנית בכל הנוגע לטכנולוגיות טיהור מים באמצעות קרני UV, מעמד אותו משמרת CCC גם כיום. עם הגידול המואץ באוכלוסיית העולם, ההופך את הצורך במי שתייה למהותי יותר עם כל יום שעובר, CCC היא כתובת מהימנה לאספקת הטכנולוגיה המתקדמות ביותר לטיהור וחמצון מים באמצעות קרני UV.

פעילות CCC מרוכזת באירופה ובישראל על ידי השלוחה האירופאית שלה Chemviron Carbon. החברה מיוצגת בישראל כבר שנים על ידי טרייטל הנדסה כימית ופעילה בעיקר בתחום פחם פעיל.

לאחרונה מונתה טרייטל כאחראית על פעילות חטיבת ה- UV של החברה בישראל.

CCC מציעה לשוק הישראלי מערכות UV לחיטוי מים מסדרת ®Sentinel ולחיטוי שפכים מסדרה ™C3.


מידע נוסף בנושא נמצא באתר זה בדף הבית בתפריט נושאים בפוקוס – מערכות UV של CCC בישראל.לאתר החברה: www.calgoncarbon.com 

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il