דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
תחומי פעילות   מדידות אנליטיות מעבדתיות    מדידת עכירות  

מדידת עכירות

עכירות הינה מדד פיזיקאלי לצלילות נוזלים. נוזל עם עכירות גבוהה יראה מעורפל ועמום בעוד נוזל עם עכירות נמוכה יהיה שקוף וצלול. עכירות נגרמת מחלקיקים מרחפים בנוזל כגון חול, אבק, מיקרואורגניזמים וחומר אורגני. כל חלקיק שאור פוגע בו בולע חלק מהאור וגם מפזר, או מעביר חלק אחר. עכירות מבטאת את האופן שבו חלקיקים המצויים בנוזל מפזרים אור. עכירות תושפע מכמות, סוג, צורה וגודל החלקיקים. עכירות אינה מדד ישיר לריכוז החלקיקים בנוזל. על פי תקנים בינלאומיים עכירות מוגדרת ככמות האור המפוזר ב- 90º ממקור האור. עכירות זו נקראת עכירות נפלומטרית.


 

 
מד עכירות נייד - TurbiCheck IR
תוצרת Lovibond, גרמניה

מד עכירות נייד, נח לתפעול וקומפקטי,
המתאים למדידות שטח מדויקות ומהירות


Lovibond Turbicheck IR

  • מקור אור אינפרה אדום וגלאי הממוקם בזווית 90º ממנו - על פי תקן EN ISO 7027
  • טווח מדידה 0.01-1100NTU

    יתרונות

  • מתאים למדידת עכירות בכל סוגי המים,  החל ממי שתייה ועד לשפכים
  • מדויק בתחום המדידה הנמוךמתחת ל- NTU1<  (מי שתייה)
  • אפשרות למדוד נוזלים צבועים 
  • הפעלה פשוטה
  • עד 600 בדיקות ללא צורך בהחלפת סוללה
  • שומר כיול גם לאחר החלפת סוללה


לפרטים נוספים  -  צור קשר

03-9787777   sarit@www.treitel.co.il
 
 

Lovibond Turbicheck IR.jpg  

מד עכירות נייד Lovibond TurbiCheck IR

ה- TurbiCheck IR תוצרת Lovibond גרמניה, הוא מד עכירות נייד, נח לתפעול וקומפקטי, המתאים למדידות שטח מדויקות ומהירות. ה- TurbiCheck IR מתוכנן על פי תקן EN ISO 7027 וכולל מקור אור אינפרה אדום וגלאי הממוקם בזווית 90º ממנו. ה- TurbiCheck IR מתאים למגוון שימושים, החל ממדידת עכירות במי שתייה ועד למדידת עכירות בשפכים. מקור האור האינפרה אדום מאפשר מדידה הן של נוזלים חסרי צבע והן של נוזלים צבעוניים. כיול ה- TurbiCheck IR מבוצע בעזרת סטנדרטים המסופקים עם המכשיר. תיקון אלטרנטיבי של הכיול, אפשרי בעזרת סטנדרטים לפי בחירת המשתמש.
 
icon_pdf למידע נוסף - אנגלית
icon_pdf למידע נוסף - עברית

     
 
Lovibond Turbicheck WL.jpg   מד עכירות נייד Lovibond TurbiCheck WL


ה- TurbiCheck WL תוצרת Lovibond גרמניה, הוא מד עכירות נייד לביצוע מדידות במעבדה ובשטח, המתוכנן בהתאם לתקן USEPA 180.1 – מבוסס על מקור אור נראה וגלאי הממוקם בזווית 90º ממנו. מד העכירות TurbiCheck WL נח לתפעול ואידיאלי לדיווח נתונים לרשויות, לניטור תהליכי טיפול במים ובשפכים ולבדיקות שטח.
ה- TurbiCheck WL הוא מכשיר מדידה חסכוני ומדויק. תודות לצריכת המתח היעילה שלו נדרש סט סוללות יחיד לביצוע עד 5000 מדידות ואורך חיי הנורה מגיע עד7-10 שנים. דיוק התוצאות של ה- TurbiCheck WL מתאפשר תודות למערכת בדיקה פנימית המובנית בתוכנת המכשיר. מיקום אוטומטי של הנקודה העשרונית מבטיח קבלת הרזולוציה הטובה ביותר לכל ערך נמדד. פרוצדורת הכיול של ה- TurbiCheck WL נוחה לביצוע בעזרת סט סטנדרטים ייעודי המסופק עם המכשיר.
 
icon_pdf למידע נוסף
     


 

 

 

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il
קישורים וקבצים להורדה
Lovibond Turbicheck IR
Turbicheck_heb
Lovibond_Turbicheck wl JPG