דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
נציגויות   ProMinent  

ProMinent

חברת ProMinent היא יצרנית ציוד ומערכות לטיפול במים עבור שימושים תעשייתיים, טיפול במי שתייה, תשתיות מים ושפכים. ProMinent נודעת בעולם ובישראל במשך 40 השנים האחרונות כיצרנית משאבות מינון, מערכות מדידה אנליטיות של מי שתייה ומי תהליך ומערכות חיטוי מים, מן המובילות בעולם. בשני העשורים האחרונים הפכה ProMinent להיות שחקנית גלובלית בתחום מערכות מושלמות לטיפול במים ובכלל זה מערכות חיטוי מים ע"י אוזון, כלורדיאוקסיד ו- UV, מערכות RO לשימושי תעשייה ולהתפלת מים מליחים ומי ים, מערכות ייצור כלור באלקטרוליזה ועוד.

ProMinent כוללת קבוצה של 54 חברות בנות ב- 43 ארצות ועוד 63 נציגויות ברחבי העולם. 14 מפעלי החברה פזורים בעולם בין אירופה, אמריקה ואסיה. מטה החברה ומפעלה העיקרי ממוקמים בעיר היידלברג בגרמניה.

CFH - תחום פעילות Chemical Fluid Handling ב- ProMinent כולל תכנון, פיתוח וייצור משאבות מינון, משאבות פריסטלטיות ומשאבות העברת כימיקלים מסוגים שונים, מיכלי אחסנת כימיקלים, מערכות הכנת ומיהול פולימרים מכימיקלים מרוכזים ומאבקות, מערכות נטרול שפכים ומערכות מדידה ובקרה רציפה של משתנים תהליכיים במים מ- pH ומוליכות, דרך כלור ואוזון ועד ריכוז פלואור או מי חמצן בתהליכים תעשייתיים, במי שתייה ובשפכים תעשייתיים ועירוניים. ב ProMinent מציעים לכם את מרכיבי המערכת או תכנון מלא של תהליך וישומו. במסגרת תחום CFH מתמקדת ProMinent גם בפיתוח ובייצור משאבות מינון תהליכיות לשווקי הנפט, הגאז והפטרוכימים.

ProMaqua - חברת הבת העצמאית של ProMinent מאז 2006, היא ספקית טכנולוגיות עצמאית המתמקדת בטיפול במים בתעשיות המזון והמשקאות, בתעשיית הקוסמטיקה, בתחום מי שתייה, בתחום בריכות ומערכות מים במכוני בריאות, בתחום מים למלונות ולבתי חולים, במערכות מי קירור ובחיטוי שפכים. ProMaqua אחראית לפיתוח הדורות הבאים של מערכות חיטוי המים של ProMinent; מערכות ייצור ומינון אוזון, כלורדיאוקסיד ו- UV, מערכות ייצור כלור ע"י אלקטרוליזה, ומערכות מיוחדות לטיפול בליגיונלה במים. ל ProMaqua, מספר מרכזי הנדסה ותמיכה טכנית בעולם. היקף פעילותה הרחב ופריסתה של ProMaqua בעולם כמו גם ההתמקצעות בתעשיות מסוימות, מאפשר ללקוחותיה ליהנות מתמיכה הנדסית וטכנית מהירה וממוקדת ומן הניסיון הרב שרכשה החברה. 

החדשנות של ProMinent משלבת יעילות, בטיחות והגנה על הסביבה.  ProMinent מתגאה בכך שבמשך יותר מארבעה עשורים היא משקיעה משאבים נכבדים במחקר ובפיתוח וכי כ-  75% מהיצע מוצריה הוא מתוצרתה העצמית. כך מבטיחה ProMinent לא רק את האיכות הידועה של מוצריה ושירותיה, אלא גם את עצמאותה בשוק העולמי.


לעיתים קרובות נקשרים השמות ProMinent וטרייטל הנדסה כימית בע"מ ביחד, לא רק בארץ. שתי החברות, ProMinent וטרייטל הוקמו בתחילת שנות השישים ונמצאות בקשר למן השנים הראשונות לפעילותן. טרייטל מייצגת את ProMinent בלעדית כמעט 40 שנים בישראל. עשרות אלפי משאבות מינון של ProMinent , מכל הגדלים והדגמים, אלפי מערכות מדידה ובקרה אנליטיות רציפות ומאות מערכות ומתקנים תוצרת ProMinent סופקו והופעלו בישראל ע"י טרייטל ו- ProMinent במהלך 40 השנים האחרונות. הקשר הישיר בין שתי החברות בעלות החשיבה ההנדסית והעסקית הדומות, הביא את ישראל להיות אחד השווקים הקרובים והמעניינים של ProMinent בעולם. בין היתר, ProMinent נענתה לא אחת לצרכים ייחודיים של השוק הישראלי ופיתחה מערכות מדידה אנליטיות סדרתיות לשוק הישראלי – מערכות שהפכו לאחר מכן למוכרות בעולם כולו. טכנולוגיות ומוצרים אחרים של ProMinent נבדקים לא אחת בשלב פיתוחם אצל משתמשים ישראלים. מהנדסי ProMinent מבקרים בארץ ומהנדסי טרייטל מסיירים עם אנשי ProMinent בעולם כולו ע"מ ללמוד ולהתאים שיטות טיפול במים לשוק הישראלי. לאחרונה החלו מרכזי הייצור וההנדסה של ProMinent לשלב טכנולוגיות ייחודיות של טרייטל במערכות טיפול במים שמתוכננות ומבוצעות בחו"ל. באתר זה תוכל/י למצוא פרטים רבים על מוצרי ProMinent המוכרים בישראל. בטרייטל פועל צוות תמיכה טכנית למוצרי ProMinent.


  
icon_pdf

למידע נוסף

icon_pdf

למידע נוסף

 

 


 לאתר החברה: www.prominent.com

 
 

  

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il
קישורים וקבצים להורדה
ProMinent - מידע נוסף
Product-Overview_2017_en  דר