דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
Treitel - General Banner
נושאים בפוקוס  

TREIONTM - חסכון מהפכני בעלויות ע"י טכנולוגית חילוף יונים מתקדמת

למה TREIONTM?

עמודות TREIONTM מציעות לך את הדרך הפשוטה, היעילה והחסכונית ביותר לייצור מים נטולי מלחים לשימושים תעשיתיים בכמויות קטנות.
אם תהליך הייצור שלך דורש שימוש במים, יש סיכוי טוב שתוכל/י להפיק תועלת משימוש במים נטולי מלחים 
(Deionised). עסקים רבים הזקוקים למים נטולי מלחים חוששים מההשקעה הכרוכה בהתקנת מתקן טיהור מים גדול. עבורם, TREIONTM מציעה גישה חדשנית לעלויות מים נטולי מלחים באיכות גבוהה במיוחד.

עמודת TREIONTM להפקת מים נטולי מלחים פותחו בטרייטל על בסיס 45 שנות ניסיון מעשי בבניית מאות מתקני חילוף יונים לייצור מים נטולי מלחים ו- UltraPure Water.
אנו מספקים עמודה המכילה שרף חילוף יונים, אותה ניתן לחבר בפשטות לברז מים סטנדרטי ולהפיק באופן מיידי מים נטולי מלחים באיכות הגבוהה ביותר.
המגוון הרחב של העמודות והשרפים של TREIONTM מאפשר לנו להציע התאמה מושלמת לצרכיו הטכניים של כל לקוח. צוות שרות זמין בפריסה ארצית, מספק ומתקין את העמודה בקלות ובמהירות. עם הגעתה של העמודה למצב רווי, אנו נחליף אותה בעמודה חדשה ונעביר את העמודה המשומשת למתקן הרענון המרכזי של TREIONTM.


חיסכון ואיכות

לעמודת TREIONTM תפוקת מים וכושר חילוף יונים כפולים מאלה של עמודות אחרות. יתרון זה נובע מתכונות השרף המתקדם שב- TREIONTM, מתהליך רענון מתקדם במתקן המרכזי שלנו, ממבנה מתוחכם וייחודי של רכיבי העמודה וממימדיה האופטימליים.
עמודות TREIONTM מצוידות גם במד מוליכות מתקדם המאפשר מדידה רצופה ואינטגרלית של מוליכות חשמלית לאורך כל מחזור השרות של העמודה. מד המוליכות מסמן בברור מתי השרף שבעמודה מתקרב למצב רווי. מדידה זו מקנה ביטחון מרבי באיכות הגבוהה של המים המטופלים
ומאפשרת לנצל את כל תפוקת העמודה לפני החלפתה בעמודה טרייה.
icon_pdf למידע נוסף - חיסכון
בקרה ואבטחת איכות

לכל עמודת TREIONTM יש ברקוד ייחודי המאפשר עקיבות מלאה (Traceability) אחר העמודה, מספר אצווה, זמן מסירה ואפילו אחר שם נהג המשאית המובילה. רמה זו של עקיבות מאפשרת שימת לב מלאה לפרטים והיא חלק מהשירות האיכותי אותו אנו מספקים ללקוחותינו מתחומי התעשייה (יצרני תרופות ומזון) הרפואה (בתי חולים, מרפאות ומעבדות) האקדמיה ומוסדות מחקר מדעיים.

icon_pdf למידע נוסף - איכות

עמודות TREIONTM ידידותיות לסביבה

אנחנו ב- TREIONTM ממחזרים את רב המים ורב הכימיקלים הדרושים לתהליך הרענון ועל ידי כך, מפיקים כמות מינימאלית של שפכים לפינוי. בנוסף, בגלל שתפוקת המים של עמודת TREIONTM כפולה מזו של עמודות אחרות - השימוש בה מקטין עד פי 2 ויותר את השימוש ברכבי חלוקהללקוחות ואיסוף לרענון. כתוצאה מכך, TREIONTM הוא מוצר שמביא חיסכון משמעותי ב- Carbon Footprint ובפליטת גזי חממה.
icon_pdf למידע נוסף - ידידותי לסביבה

חדש!  TSDI Nano

עמודות חילוף יונים שתוכננו במיוחד עבור מעבדות קטנות, מרפאות שיניים, בתי מרקחת, חנויות אופטיקה ועוד, לצריכה של עד 10 ליטר מים נטולי מלחים ליום.
בתום השימוש, העמודה מוחלפת ביחידה חדשה בצורה קלה ופשוטה.
כל עמודה מצוידת במד מוליכות חשמלית,מתלה לקיר וחיבורים מהירים לצנרת מי הזנה ומי תוצר.

icon_pdf למידע נוסף - TSDI Nano

 

צור קשר

אז אם את/ה יכול/ה להפיק תועלת ממים נטולי מלחים - התקשר/י לשירות הלקוחות שלנו, לתיאום פגישה עם צוות המהנדסים שלנו.

טלפון לשירות לקוחות : 1-800-20-30-80

דוא"ל: treion@treion.co.il או בקר/י באתר: www.treion.co.il 
 

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il
קישורים וקבצים להורדה
עמודות TREION חסכוניות יותר
עמודות TREON איכותיות יותר
עמודות TREION ידידותיות לסביבה
עמודות TREION - מידע טכני
עמודת TREION מבפנים ומבחוץ
 TSDI Nano_Rev