דף הבית. אודותינו. חדשות. מרכז הורדות. צור קשר. English
Treitel - General Banner
נושאים בפוקוס  

משאבות דיאפרגמה תוצרת ALL-FLO

החל מינואר 2012 חברת טרייטל הנדסה כימית בע"מ משמשת כנציגתה הבלעדית בישראל של חברת ALL-FLO האמריקאית. ALL-FLO מתכננת ומייצרת משאבות דיאפרגמה מופעלות אוויר (Air Operated Diaphragm) הידועות גם בשמן המקוצר AOD Pumps או כמקובל בארץ; משאבות אוויר, משאבות דיאפרגמה ומשאבות פקפק.

ל ALL-FLO ניסיון של עשרות שנים בייצור משאבות AOD . מאז הקמתה מחויבת החברה לתכנון וייצור משאבות דיאפרגמה בדרגת האיכות הגבוהה ביותר. מהנדסי החברה משתמשים בידע עדכני על חומרי מבנה מודרניים, מערכות אוויר מתקדמות ושיטות ייצור עדכניות על מנת לייצר מגוון משאבות ללא שימון המצטיינות בצריכת אוויר חסכונית.

משאבות ALL-FLO קנו לעצמן שם כמשאבות החסכוניות ביותר מסוגן בצריכת אוויר ומכאן הכדאיות הכלכלית לאורך זמן ברכישתן.

המשאבות בנויות באופן מודולרי המאפשר חסכון במלאי חלפים. המשתמש יכול לתחזק בעצמו את המשאבות שברשותו על בסיס מלאי חלפים מצומצם או להשתמש בשירותי חברת טרייטל הנדסה כימית. חברת טרייטל מחזיקה באופן שוטף ומתחייבת לאחזקה ולאספקה מידית של מגוון דגמים ומידות רחב של משאבות דיאפרגמה וכן של מלאי חלפים מתאים ומקיף. כמו כן אנו מתחייבים לשירות תיקונים ע"י צוות עובדים מיומן ומערך תיקון ובדיקת משאבות ואף להשאלת משאבות חליפיות במקרים מיוחדים.

חברת טרייטל כנציגת ALL-FLO יכולה להציע ללקוח את המשאבה המתאימה לו מבחינת העמידות הכימית והספיקה הנדרשת וכן את ההדרכה בנושא התקנה והפעלה נכונות.

לכל משאבה חדשה מוענקת אחריות ל 4-5 שנים בהתאם למועד אספקה ולתנאי היצרן .

למידע טכני מפורט באתר זה


 
ALL-FLO - TOL 

למידע נוסף בנושא אנא פנה/י ל: treitel@treitel.co.il
קישורים וקבצים להורדה
משאבות דיאפרגמה תוצרת ALL-FLO | לחץ כאן להורדת הקובץ